Výcvikové pamlsky Losos a arktický krill 12mm 250g

Jiní výrobci

Složení: Syrové rybí maso z Tresky a Lososa, Arktický krill, Hovězí moučka, lojové Hovězí škvarky, Lososová moučka, Hovězí kolagen, vařená Pohanka a Rýže, Lososový protein, Sušená vejce, rybí vývar, pivovarské kvasnice, lososový olej, červená řepa, sušená jablečná dřeň. Neobsahuje drůbeží maso ani obiloviny s lepkem !

Obsah přirozených živin na 1 kg: Bílkoviny (NL) - 35 %, Tuk - 14 %, Vláknina - 2,5 %, Popel - 8 %, Vlhkost - 18 %, Škrob - 10 %, Vápník - 2,8 %, Fosfor - 1,5 %, NaCl - 0,6 %, Jód - 9 mg.

Energetická hodnota: 14,20 MJ / kg

Charakteristika: Tento výcvikový pamlsek pro psy je vařená masová směs na základě syrového rybího masa a výběrových masových i rybích mouček. Směs je tvarovaná do kuliček o průměru 12 mm. Obsahuje 75 % živočišných produktů + 10 % pivovarských kvasnic, zbytek jsou tepelně upravené rostlinné suroviny. Takže hodně masa a málo škrobu. Pamlsek má tmavě červeno - hnědou barvu po použitých surovinách a přirozenou, masitou vůni. Tuto velikost rozkoušou i mini plemena psů.

Výrobek uměle nedochucujeme ani nearomatizujeme! Má proto přirozenou barvu a vůni po použitých surovinách. Používáme pouze kvalitní a čerstvé suroviny, mnohé jsou v potravinářské kvalitě !

Použití: Výcvikové kuličky používejte pouze jako pamlsek nebo odměnu při výcviku psa. Vhodné pro všechny velikosti psů. Nejde o klasické krmivo, ale chuťově atraktivní doplněk, určený jako odměna nebo jen k občasnému přilepšení! Proto jej nepoužívejte místo krmiva k zasycení psa, ale jen průběžně k jeho odměně za podařený výkon aj. Denní dávku pro výcvik není potřeba omezovat, pokud je rozčleněna do delšího časového období. Použijte tolik kuliček, kolik je nutné k odměně psa.

Pokud se pes nedopatřením dostane k pamlsku sám a sežere ho větší množství, nic se neděje! Jsou to přírodní suroviny, které ani při větším, jednorázovém příjmu, organizmus psa nijak nepoškodí!

Skladování a spotřeba: 

Dobu spotřeby doporučujeme pro zachování vysoké chuťové hodnoty ideálně do 3 měsíců od data nákupu, při uchovávání v suchu a temnu do cca 20 °C. Udržujte při teplotě do cca 12 °C

Spotřebujte do 6 měsíců od data výroby.

Zamražený výrobek je však možno používat min. 12 měsíců od nákupu. Mějte kuličky vždy dobře uzavřené, jsou velmi aromatické.

Uvedená cena je za 1 balení.

Skladem

129 Kč